MasterChef Güzide’den mesaj ifşası! ‘Hala kardeş diyorsun edepsiz…’

MasterChef Türkiye’de yarışan Güzide Mertcan Amerika'ya gitti. Yaptığı Mescid-i Aksa paylaşımlarından sonra gündelik hayatından kesitler paylaşan MasterChef Güzide, takipçilerinden büyük tepki aldı.

MasterChef Güzide’den mesaj ifşası! ‘Hala kardeş diyorsun edepsiz…’

MasterChef Türkiye 2019 ile ünlenen Güzide Mertcan, uzun süre 7 milyon TL değerindeki villası ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

Zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen eski yarışmacı, şu sıralar eşinin işleri sebebiyle yurt dışında bulunuyor.

Gezdiği yerlere Instagram hesabının hikaye bölümünden yer veren Güzide Mertcan, Mescid-i Aksa paylaşımı yaptıktan sonra tatil paylaşımlarına devam edince eleştiri aldı.

Tepkilerden sonra yanıt verse de takipçilerini tatmine demeyen Güzide en sonunda Mescid-i Aksa ile ilgili paylaşım üstüne paylaşım yaptı.

MasterChef Güzide’den mesaj ifşası! ‘Hala kardeş diyorsun edepsiz…’

İFŞA EDİP KIZDI…

Ancak bu durum da takipçilerini tatmin etmedi. Güzide Mertcan gelen bir mesajı ifşa ederek yeni bir açıklama yaptı. Yarışmacı kendisini sorgulayan takipçisine "Hâlâ kardeş diyorsun edepsiz" diyerek kızdı.

İsyan eden Güzide Mertcan açıklamasında şunları söyledi: “Kesin artık kim daha duyarlı kim daha çok tepki verdi muhabbetini. Ben Amerika'ya geldiğimde bu olaylar mı vardı? Amerika'da yaşayan Filistinli yok mu? Onlar bu olaylara üzülmüyor mu? Derdiniz ne sizin ya?”

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER