MasterChef'de İkinci Kadrodan Seçilen İlk Yarışmacı Kim Oldu?

MasterChef 2020 ana kadrosu seçilmeye devam ederken çok konuşulan isimlerden biri de Barbaros Yoloğlu oldu... Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir?

MasterChef'de İkinci Kadrodan Seçilen İlk Yarışmacı Kim Oldu?

MasterChef’te adını finale yazdıran isimlerden biri de Barbaros Yoloğlu oldu. Geçen başlayan final turunda MasterChef 2020'nin ana kadro yarışmacısı olan sekiz isim seçilmişti. Bu hafta, final turunun ikinci grubundaki 14 kişi, bu sekiz yarışmacı arasına girmek için mücadele etmeye başladı. Bu mücadeleyi veren yarışmacılardan biri olan Barbaros Yoloğlu, iki turda da başarılı bir tabak sunarak MasterChef Türkiye'nin ana kadrosuna girmeyi başardı.

MASTERCHEF 2020 BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR? 

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor.

Barbaros Yoloğlu

Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, özellikle de mutfakta et ürünlerinde iyi olduğunu vurgularken; her konuda iyi olduğunun da ayrıca altını çizdi.

Barbaros Yoloğlu

Kendisine güvendiğini ve mutfakta başarılı olduğunu ifade eden yarışmacı, final turuna çıkarak bunu kanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 11:26

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE