Markasının rengine özel şarkı çıkardı!

Sinan Akçıl ile yaptığı Mecburum Sana düeti ile müzik dünyasında ben de varım diyen iş kadını Neslim Güngen, bu kez de markasının rengi Fuşya’nın adını taşıyan bir şarkı yayınladı. 

Markasının rengine özel şarkı çıkardı!

Daha önce Güzellik, Vizyonsuz, Ben Varım gibi sevilen şarkılara imza atan ve Youtube’da milyonlarca dinleme alan Neslim Güngen, bu kez dört şarkıdan oluşan bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıktı. Fuşya, Hadi Hadi, Tabanca, Zorla Güzellik Olur isimli dört tekliden oluşan albümde yer alan Zorla Güzellik Olur şarkısı, aynı zamanda ünlü iş kadınının kitabının adını da taşıyor.

Sinan Akçıl ile yaptığı Mecburum Sana düeti ile adından söz ettiren Neslim Güngen, üç yeni teklisini müzik severlerle buluşturdu.  

Ben Varım, Güzellik, Vizyonsuz gibi sevilen şarkılara imza atan Neslim Güngen’in yeni teklileri Hadi Hadi, Tabanca, Fuşya isimlerini taşıyor. 15 Şubat’ta raflardaki yerini alacak Zorla Güzellik Olur kitabının adını taşıyan aynı isimli şarkı da yine 15 Şubat’ta dijital müzik marketlerdeki yerini alacak. Üç yeni teklisi için üç farklı klip çeken Neslim Güngen, her klipte birbirinden güzel kostümlerle kamera karşısına geçti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER