Maraz Ali o haberlere tehditler savurdu

Bir zamanlar Adanalı dizisinde Maraz Ali karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Akif Alakurt, köy hayatına geçiş yaptı.

Maraz Ali o haberlere tehditler savurdu

'Adanalı' dizisiyle bir döneme damga vuran Mehmet Akif Alakurt, bir süredir ortalarda görünmüyordu. Özgü Namal, Özlem Tekin gibi ünlü isimlerden sonra Alakurt da köy hayatına geçiş yaptı. Antalya Kaş’a bağlı bir köyde üç dönüm arazi üzerine inşaa ettirdiği evinde köpekleriyle beraber yaşayan 41 yaşındaki oyuncu, günün tamamını yalnız başına geçiriyor.

Evine boks torbası asıp çalışan Alakurt'un, ağaçlar arasındaki yaşamı objektiflere böyle yansıdı. İki tane kurt köpeği olduğu görülen oyuncunun evinin çatısındaki şezlongu ise dikkat çekti.

ORGANİK TARIM YAPIYOR

Yaşadığı yerde köylülerle konuşmayan ünlü oyuncu, zamanının tümünü yalnız başına geçiriyor. Köy halkına selam dahil vermeyen Alakurt’un köylüler tarağından sevilmediği görüldü. Oyuncu, evinin bahçesinde organik tarım yapıyor. Mehmet Akif Alakurt’un altı önce köye yerleştiği öğrenilirken, arazisi için hatırı sayılır bir para ödediği iddia edildi.

"EKRANLARA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM" 

Geçtiğimiz yıl bir kadın arkadaşıyla Aqua Florya AVM’de objektiflere takılan 41 yaşındaki oyuncu, yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı. Alakurt, "Tekrar ekranlara dönecek misiniz?" sorusuna, "Teklifler illa ki geliyor ama artık ekran karşısına dönmeyi düşünmüyorum" cevabını vermişti. Koronavirüs önlemleri nedeniyle taktığı maskesinin yanı sıra gözlük ve şapkasıyla da kamufle olan oyuncu, sevenlerinin dikkatinden kaçmamıştı.

Adanalı dizisi ile adını duyuran Mehmet Akif Alakurt, oyunculuğu bırakarak doğa ile iç içe bir hayat yaşamaya başladı. Alakurt'un Antalya'da bir köyde yaşadığı ve hiç kimseye selam dahi vermediği ileri sürüldü. Kısa sürede gündem olan Alakurt, sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaptı.

TEHDİTLER SAVURDU

Antalya'da yaşadığı yönündeki haberleri yalanlayan Alakurt, "Brezilya ne zaman Antalya oldu veletler?" diyerek tepki gösterdi. Oyuncu diğer paylaşımlarında ise peş peşe tehditler savurdu. Hakkında haber yapan bir kurumu hedef alan Alakurt, "Röportaj için davetim hala geçerlidir. Kendinizi güvende hissedecekseniz yanınıza iki tane silahlı koruma da alabilirsiniz. Ama dua edin bir gün canım sıkılıp da davete karşılık vermediğiniz için kafamdaki listeyle beraber ben röportaja gelmeyeyim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 17:33

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE