'Makarna haberlerine çok güldüm' deyip makarna yedi

Aşırı zayıf görüntüsüyle hayranlarını endişenlendiren Dilan Çiçek Deniz, kilo almak makarna yediği haberlerine güldüğünü söyledi. Magazin muhabirleriyle sohbet eden ünlü oyuncunun, çıktığı mekanda makarna yediği ortaya çıktı.

'Makarna haberlerine çok güldüm' deyip makarna yedi

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz gün menajeriyle birlikte Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Deniz, yeni bir projeyi değerlendirmek için toplantı yaptıklarını belirtti.

"Yeni gelişmeleri paylaşacağım"

Proje ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara "Şu an sürpriz projeler var en ufak bir bilgi vermem doğru olmaz, ama belli olunca söz sizinle paylaşacağım" şeklinde yanıt verdi.

" 'Makarna yedi' haberlerine çok güldüm"

Aşırı zayıfladığı şeklinde haberlerle çok konuşulan Dilan Çiçek Deniz, 'Kilo almak için makarna yemeye başladı' haberlerine açıklık getirdi. Deniz, "Çok güldüm haberlere ama daha mantıklı haberler olsa daha iyi olur. Evet alerjilerim nedeniyle biraz kilo verdim ama şu an sağlıklıyım" dedi.

Toplantıda makarna yedi

Gazetecilerle vedalaşan Dilan Çiçek Deniz kendisini bekleyen özel aracı ile oradan ayrıldı. Güzel oyuncunun gazetecilerle yaptığı röportajın hemen öncesinde mekanda makarna yediği ortaya çıktı.

Dilan Çiçek Deniz: Rol için fit görünümümden vazgeçebilirim

Dilan Çiçek Deniz, Aybüke Pusat'a neden küstü?

Dilan Çiçek Deniz, Fashion Film Festival'de jüri üyesi oldu

Dilan Çiçek Deniz: Filmden sonra yurt dışına eğitime gideceğim

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 03:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER