Mahsun Kırmızıgül ara verdiği müzik çalışmalarına geri dönüyor

Ünlü şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, 2006 yılında ara verdiği albüm çalışmalarına geri dönüyor. 50 yaşındaki şarkıcı, kardeşinin sahibi olduğu A1 Müzik ile el sıkıştı.

Mahsun Kırmızıgül ara verdiği müzik çalışmalarına geri dönüyor

90'lı yılların fantezi-arabesk müziğinin popüler ismi Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden başlayacağını açıkladı.

Filmleri beklenen ilgiyi görmedi

Kırmızıgül son olarak 2017 yılında Vezir Parmağı filmini çekmiş, ancak gişede beklediği ilgiyi görememişti. 14 milyon TL'ye mal olan film, toplamda 4 milyon TL hasılat ederek 10 milyon TL zarar etmişti.

Yeni albüm çalışmalarını duyurdu

2006 senesinde çıkardığı Dinle albümünün ardından sinemaya ağırlık veren Mahsun Kırmızıgül, "Yorumcu olarak sahnede olmak özlediğim bir duyguydu. Sevenlerimle, müzik dolu projelerimle hasret gidereceğiz" mesajıyla yeniden albüm çıkaracağını duyurdu. 50 yaşındaki şarkıcı, yeni albüm için kardeşi Abdullah Kırmızıgül'ün sahibi olduğu A1 Müzik ile anlaştı.

Kırmızıgül'ün sosyal medyadan yaptığı paylaşım şu şekilde:

Doğrulanmış Benim canım dostlarım! Müzik yapmayalı uzun zaman oldu. Müzikten ve siz müzikseverlerden çok ayrı kaldım. Gittiğim her yerde, insanlar "Neden müzik yapmıyorsunuz? Filmleriniz çok güzel ama biz sizin müzik yapmanızı istiyoruz" dediler... Müziğe ara verdiğimden dolayı bana kırgın olduğunuzun ama aynı zamanda beni çok özlediğinizin farkındayım... Yakında sizlere kendimi affetireceğim. Sadece şunu bilmenizi istiyorum; sizleri, müziği, sahneyi, albüm yapmayı ve en önemlisi karşınızda yorumcu olarak bulunmayı çok özledim... Beklediğiniz o güzel haberi sizlerle paylaşıyorum. Müzisyen dostlarımla çalışmalara başladık. Müziğe yeni başlayan bir müzisyenin heyecanı ve ruhunu taşıyorum. Önce 6 Aralıkta Mucize çıksın sonrasına Allah kerimdir. Selam olsun hepinize.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 17:49
YORUM EKLE