Mahmut Tuncer Müjdeyi Verdi: 2 Tane Film Projem Var

Mahmut Tuncer, Abdurrahman Dele’nin oğlunun nikahına katıldı. Nikah şahitliği yapan Tuncer, önemli açıklamalarda bulundu.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, sanatçı dostu Abdurrahman Dele’nin oğlunun nikahına katıldı. Nikah şahitliği yapan Mahmut Tuncer, yeni bir film çektiğinin müjdesini verdi. Tuncer aynı zamanda ekranlara yeniden dönecek olan İbo Show hakkında da konuştu.

Düğüne hazırlıklı geldiğini söyleyen Mahmut Tuncer’e ne taktığı ve altın fiyatları soruldu. Tuncer, altın fiyatlarının yerine göre arttığını dile getirdi.
Takının düğün sahibi için önemli olmadığını vurgulayan Tuncer, "Bir düğüne takı takmak için gelmek, düğün sahibi için önemli değil. Önemli olan o resimde o karede olmak. Her zaman herkes takmayabilir" diye konuştu.

Düğün sahibi Abdurrahman Dele, çok mutlu olduğunu kaydederek "İlk düğünüm. Oğlum evleniyor. Dostlarım ve kıymetli ağabeyim burada. Hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı. Mahmut Tuncer, Abdurrahman Dele’nin sözlerinin bitmesiyle birlikte araya girdi ve basın mensuplarına takı konusunda “Takı demişken, düğünlere geliyorsunuz. Sizlerin de elinin boş gelmemesi lazım. Var mı elinizde bir şey ne getirdiniz” diyerek espri yaptı.

"İBRAHİM ABİNİN ÇOK ÖNEMLİ BİR YERİ VAR"

İbrahim Tatlıses'in İbo Show ile yeniden ekranlara dönmesiyle ilgili soruları cevaplayan Tuncer, "İbrahim abinin Türk halk müziğinde çok önemli bir yeri var. İnşallah başarılı olur. Yapmak önemli değil. Başarılı olmak önemli. Başarılı olacağına da inanıyorum" diye konuştu.

"2 TANE FİLM PROJEM VAR"

Tatlıses'in yeniden ekranlara dönmesinin üzerine gelecekte bir televizyon projesinde olup olmayacağı merak edilen ünlü türkücü şu an için düşünmediğini kaydederek şöyle konuştu "Benim 2 tane film projem var. Televizyon dışında projeler yapmayı düşünüyoruz."

"OKAN BAYÜLGENLE BERABER DÜŞÜNÜYORUZ"

Film projesini açıkladıktan sonra merak uyandıran türkücünün filmdeki konumu merak edilirken, projeye dair bazı ipuçları verdi. İlk etapta başrol üstleneceğini kaydeden Tuncer, filmi Okan Bayülgen'le beraber düşündüklerini söyledi ve ekledi: "AVŞAR film ile beraber ortaklaşa çekicez. Pandemiden dolayı bazı setler iptal oldu. 2021’e uzatma durumumuz var. Ama çekeceğiz."

Keyifli geçen röportajın ardından gelin ve damadın nikah salonuna geçmesiyle birlikte salona geçen Mahmut Tuncer, nikah sırasında yerini alarak çiftin mutlu gününde şahitlik yaptı.

Nikah memurunun ünlü türkücüyü davet etmesinin ardından salonda keyifli anlar yaşanırken, nikahın kıyılmasıyla birlikte hatıra fotoğrafları çekildi. Hatıra fotoğrafları çekildikten sonra da tören sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 10:01

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE