Magazin Gazetecisi Engin Güneş hayatını kaybetti...

İki gün önce gittiği Hatay’da kalp krizi geçiren, tedavisi Hatay Devlet Hastanesi’nde devam eden magazin gazeteciliğinin deneyimli ismi Engin Güneş’i kaybettik...

Magazin Gazetecisi Engin Güneş hayatını kaybetti...

Magazin gazeteciliği Engin Güneş’in ani vefat haberiyle sarsıldı. Üç gün önce gazeteci arkadaşımız Derya Yolyapan ile birlikte Hatay’a giden gazeteci arkadaşımız Engin Güneş, gece saatlerinde aniden fenalaştı. Derya Yolyapan tarafından Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Engin Güneş’e ilk müdahale burada yapıldı. Duran kalbi çalıştırılan gazeteci arkadaşımız Engin Güneş’e daha sonra anjiyo yapıldı ve iki damarına stend takıldı. Hastane doktorları kalp pili takılması için yapılacak operasyona kadar Güneş’in tedavisine devam etti. Ancak bugün gece saatlerinde gelen haberle Gazeteci arkadaşımız Engin Güneş’in vefat ettiği açıklandı.

1959 doğumlu olan Engin Güneş, 1983 yılından bu yana magazin gazetecisi olarak görev yapıyordu. 92 yılından sonra Televizyon sektörüne geçen Engin Güneş, gerek muhabir, editor ve yönetici olarak bir çok magazin programında görev yaptı.

Ölümüyle magazin dünyasından büyük bir üzüntüye neden olan, gerçek bir magazin emekçisi olan, meslektaşımız, arkadaşımız Engin Güneş’e Allah’tan rahmet, Ailesine ve medya dünyasına baş sağlığı diliyoruz.

Merhumun cenazesi yarın İstanbul'a getirilecek, muhtemel cenaze 30 Kasım Salı günü gerçekleşecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2021, 23:16

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE