Maganda Kâbusu! Şarkıcı Şahan Dinç Gözünü Kaybetti…

Genç şarkıcı Şahan Dinç, evinin penceresindeyken bir maganda ateşinin sağ gözüne isabet etmesiyle kör oldu.

Maganda Kâbusu! Şarkıcı Şahan Dinç Gözünü Kaybetti…

Şair Ahmet Selçuk İlkan’a geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı İstanbul Yeditepe Konseri’nde de eşlik eden genç müzisyen Şahan Dinç, İstanbul Kurtuluş’ta evinin penceresinde maganda ateşinin hedefi oldu. Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre şarkıcı, maganda ateşinin sağ gözüne isabet etmesiyle kör oldu.

PROTEZ TAKILDI…

Menajeri Harun Akbulut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Şahan Dinç, iki gün önce Kurtuluş’taki evinin önünde çıkan silahlı kavgayı duyunca evinin penceresinden bakıyor ve o anda pompalı tüfekten çıkan saçmalar arkadaşımızın yüzüne isabet ediyor. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde ameliyata alınan Şahan, sağ gözünü kaybetti ve gözüne protez takıldı” ifadelerini kullandı.

Maganda Kâbusu! Şarkıcı Şahan Dinç Gözünü Kaybetti…

“EVDE BİTKİN VE AĞRILI YATIYOR…”

Akbulut, sözlerine “Yüzünde ve vücudundaki saçma parçaları çıkartılmış ama gözünün içindeki üç parça riskli olduğu için alınmamış. Pandemi süreci olduğu için hastane, evde olmasının daha sağlıklı olacağını söylemiş. Kendisi bugün çıktı ve evde bitkin, ağrılı yatıyor” şeklinde devam etti.

Öte yandan silahlı kavga ile ilgili adli işlemlerin başlatılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:49

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE