Lüks Villasını Satan MasterChef Güzide’nin Yeni Evi Şaşırttı!

Milyonlarca liralık lüks villası ile günlerce konuşulan MasterChef Güzide, bir apartman dairesine taşındı. Yeni evini tanıtan MasterChef Güzide, takipçilerini şaşırttı.

Lüks Villasını Satan MasterChef Güzide’nin Yeni Evi Şaşırttı!

Katıldığı MasterChef yarışmasının yanı sıra lüks yaşantısı ve 7 milyon TL değerindeki villasıyla günlerce konuşulan Güzide Mertcan, bir apartman dairesine taşındı. YouTube kanalında yeni evini tanıtan MasterChef Güzide, takipçilerini şaşkına uğrattı.

SATTIĞINI AÇIKLAMIŞTI…

4 - 4.5 yıldır oturdukları lüks villasını tapusunu aldıkları ilk günden beri satmaya çalıştıklarını ifade eden Güzide Mertcan, “Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya taşınmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullanmış ve yeni evine geçeceğini açıklamıştı.

YENİ EVİNİN KAPILARINI AÇTI…

Geçen aylarda villasının satışını gerçekleştiren MasterChef Güzide, bu kez de yeni evinin kapılarını takipçilerine açtı. “Ben ilk kez şehir merkezinde oturuyorum. Hep dağ taşta oturdum” diyen Güzide Mertcan, “Başakşehir'de de en ücra noktadaydım, dağ başıydı şehre yakın değildim. Hayatımda ilk kez şehir içinde bir yerde oturuyorum” şeklinde konuştu.

İşte MasterChef Güzide’nin yeni evi…


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 07:53

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER