Levent Yüksel’den Bir İlk: ‘Kadınım…’

Levent Yüksel, geçtiğimiz Haziran ayında dünya evine girdiği Özlem Öztürk’le birlikte çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Yüksel, o karenin altına ‘Kadınım’ notunu düştü.

Levent Yüksel’den Bir İlk: ‘Kadınım…’

Sosyal medya hesabından nadir paylaşımlarda bulunan Levent Yüksel, bu kez bir ilke imza attı. Sanatçı, geçtiğimiz Haziran ayında dünya evine girdiği Özlem Öztürk’le birlikte çekildiği karesini takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yüksel, yaptığı paylaşımın altına “Kadınım” notunu düştü. 55 yaşındaki Yüksel, Haziran ayında 33 yaşındaki Özlem Öztürk ile sürpriz bir şekilde dünya evine girmişti. Yüksel, yaptığı bu paylaşımla Instagram sayfasında ilk kez eşine yer verdi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE