Levent Kırca'nın oğluyla evli olan Ayça Erturan'dan müjdeli haber geldi

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli televizyon programıyla Türkiye'de adını duyuran Ayça Erturan'dan bebek müjdesi geldi. Erturan, 7 yıldır merhum Levent Kırca'nın oğlu Oğulcan Kırca ile evli.

Levent Kırca'nın oğluyla evli olan Ayça Erturan'dan müjdeli haber geldi

Rol aldığı sinema filmleri ve dizilerdeki başarılı performansıyla dikkatleri çeken Ayça Erturan, bugünlerde bebek heyecanı yaşıyor. 4.5 aylık hamile olduğunu açıklayan Erturan, müjdeli haberi ailesi ve dostlarına unutulmaz bir şekilde verdi.
 
Yönetmen Oğulcan Kırca ile 7 yıldır evli olan Ayça Erturan, bebek müjdesini paylaşırken, bu anları kayda aldı. Pandemi şartlarında fiziki koşulları gözeterek bir araya geldiği ailesi ve dostlarına sevinçli haberi bizzat veren genç oyuncu, uzaktaki arkadaşlarıyla da yaptığı görüntülü görüşmelerle bebek heyecanını paylaştı. Ayça Erturan, içinde ultrason fotoğrafı olan hediye kutusunu arkadaşlarına verirken kamerası da kayıttaydı. Genç oyuncunun “şaka” yaptığını sanan, ardından şaşkınlıkları yüzlerine yansıyan sevenleri, şoku kısa sürede atlatıp bebek sevincine ortak oldular.

GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİYLE KLİP ÇEKTİ

 Ayça Erturan, daha sonra aralarında Birce Akalay, İbrahim Büyükak, Hande Soral, Şükrü Özyıldız, Ebru Cündübeyoğlu ve Sarp Akkaya’nın da olduğu pek çok kişinin sevinçlerinin yer aldığı gizli kamera görüntülerinden bir de klip hazırladı. Başarılı ve sevilen oyuncu, hazırladığı bu klibi, sosyal medya hesapları üzerinden yayınlayarak “bebek sürprizini” hayranlarıyla da paylaştı ve kısa sürede binlerce tebrik mesajı aldı.

 
Oğulcan Kırca ile 19 yıldır birlikte olduklarını belirten Ayça Erturan, “Canım eşim Oğulcan Kırca ile iki kişi başlayan yolculuğumuz yakında bizden bir parça ile devam edecek. Daha anlamlı, muhtemelen bol maceralı günler bizi bekliyor. Bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğimiz. Bu özel anı sevdiklerimle de paylaşırken o anları unutulmaz kılmak istedim. Bu şaka çok gerçek oldu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 08:29

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE