Lerzan Mutlu ile Ceren Hindistan Yine Mahkemelik Oldu! ‘Özür Dilemeli...’

Lerzan Mutlu ile Ceren Hindistan arasındaki ‘sürtük’ geriliminde yeni gelişme yaşandı. İki isim yeniden mahkemelik oldu.

Lerzan Mutlu ile Ceren Hindistan Yine Mahkemelik Oldu! ‘Özür Dilemeli...’

Lerzan Mutlu ile Ceren Hindistan, yeniden mahkemelik oldu. Mutlu, bir dönem sunuculuğunu yaptığı programda Ceren Hindistan’ın iş insanı Ümit Aslan’la imam nikâhı kıymasını eleştirmiş, Hindistan da bunun üzerine sosyal medyada “Türkiye’nin iki seviyesiz sürtüğü çıkmış bizi eleştiriyor” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

PARA CEZASI ALDI…

Hürriyet'in haberine göre Mutlu, bu paylaşım nedeniyle savcılığa başvurup şikayetçi oldu. Ünlü oyuncuya İstanbul 54. Asliye Ceza Mahkemesi’nde 4 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Mahkeme, Ceren Hindistan’ı bin 160 lira adli para cezasına çarptırdı.

MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇTI…

Lerzan Mutlu, ceza davasının kesinleşmesinin ardından bu kez İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak oyuncuya 10 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Avukat H. Barbaros Bursalıoğlu aracılığıyla mahkemeye sunulan dilekçede, Ceren Hindistan’ın hakaret eyleminden sonra özür dilemediği belirtildi: “Ceren Hindistan, yaptığı eylemden sonra Lerzan Mutlu ile iletişim kurmamış, özür dilememiş ve pişmanlığını dile getirmemiştir. Tüm bu nedenlerle 10 bin lira manevi tazminatın hatasını telafi yoluna gitmeyen davalıdan tahsilini istiyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 12:20

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE