Lerzan Mutlu: Ece'nin Yaptıkları Bana Ters

Ece Erken'in son dönemde karıştığı magazin olaylarına sinirlenen Lerzan Mutlu, şoke olduğunu belirtti.

Lerzan Mutlu: Ece'nin Yaptıkları Bana Ters

Sosyal Medyada Takibi Bıraktım

Ece Erken’in evli bir adamla ilişki yaşadığını duyunca onu sosyal medyada takip etmeyi bıraktığını söyleyen Lerzan Mutlu, “Ben konuyu duyunca onu sosyal medyada takibi bıraktım. Sonra o da beni takipten çıkardı. Bu olayı kim yapsa yanlış, bana ters” ifadelerini Kullandı.

Görüntüler Beni Şoke Etti

Mutlu, Erken’in Mahmutyazıcıoğlu’nun evinin önüne gidip araçlarının aynasını kırdığı videoyu izleyince şoke olduğunu da anlattı.

NE OLMUŞTU?..

Geçtiğimiz haftalarda Ece Erken’in, yasak aşkı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile eşi Benan Hanım’ın evlerinin önüne giderek çiftin araçlarına zarar verdiği anlara dair görüntüler ortaya çıkmıştı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Benan Mahmutyazıcıoğlu, “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım...” notunu düşmüş ve sunucu hakkında tedbir kararı aldırdığını açıklamıştı. Olayın büyümesinin ardından Ece Erken, katıldığı ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programında istifa ettiğini açıklamış ve “Benim için zor bir gece oldu. Çünkü söylenenlere ve bilmeden yargılayanlara çok üzüldüm” şeklinde konuşmuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 09:30

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER