Leman Sam'dan hayatına dair çok özel itiraflar: Eski eşim beni aldattı!

Leman Sam, 11 yıl evli kaldığı eski eşi müzisyen Selim Sam tarafından aldatıldığını itiraf etti: Ben evliyken kızların babası bir başkasıyla beraber oldu... ​​​​​​​

Leman Sam'dan hayatına dair çok özel itiraflar: Eski eşim beni aldattı!

Leman Sam, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu, özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. 

"ÇOKLU BİR HAYAT İSTİYORDU" 

Leman Sam, 11 yıl evli kaldığı eski eşi müzisyen Selim Sam tarafından aldatıldığını söyledi. 

Ben evliyken kızların babası bir başkasıyla beraber oldu. Zaten boşanmak istiyordum, o istemiyordu. Çoklu bir hayat istiyordu belki. Sonra onu kandırdım. ‘Getir bana, ben onu ikna ederim’ dedim. Geldi ikna da ettim...​​​​​​İyi bir kızcağız, görüştük ettik. Sonra onlar ayrıldı. Boşanmadan önce yanıma geldi saçları kesilmiş. ‘Ne oldu Hülya’cığım’ dedim. ‘Bak kocan bana ne yaptı’ dedi. ‘Nereden benim kocam oluyor o senin kocan Hülya’cığım’ dedim. Sonra birlikte yaşamaya başladık. Bir gün gene kapı çaldı. İncecik, sarışın bir kız geldi, adı Funda. ‘Biz Selim’le evleneceğiz’ dedi. Kıza çok üzüldüm böyle bir adamla... ‘Bak bunda bunlar var, unutma’ diye uyardık...

LEMAN SAM

Daha sonra aynı kadın tarafından tekrar ziyaret edildiğini anlatan Leman Sam, "Funda 'O sizi sevmemiş’ dedi ve gitti. Sonrasında Ankara’da sahnem vardı. Program bitti, kız odama geldi. ‘Ne kadar haklıymışsınız’ dedi. Böyle şeyler yaşadık evlilik yıllarında"dedi. 

"ANNEM VE BABAM BENİ MERAK ETMEDİ"

Kendisini babaannesinin büyüttüğü söyleyen Leman Sam,  anne ve babasıyla arasındaki ilişkinin iyi olmadığını şu sözlerle anlattı: “Hakkari’deydik. Sonra ben lise için Ankara’ya geldim. Babam beni gönderdi. Beni babaannem büyüttü. Ölmeden son 10 yıla kadar annem de babam da hiç aramadılar. Hiç merak etmediler. Öncesinde serseri mayın gibiydim. Bir açıdan faydası oldu. Çok savaşarak kızlarımı büyüttüm. Babasız büyüttüm tuhaf bir evlilikte.”

leman sam

"UMMADIĞIM İNSANLARDAN OYUNLAR GÖRDÜM"

2012 yılından beri stüdyoya girmeyen Leman Sam, bu durumu şöyle anlattı: “Bu meslekte çok mutluyum fakat çok şey gördüm. Büyük bir kavga var burada ve ben bu kavgalar içinde yer alacak tipte biri değilim. O kadar önüme çıktığı, hiç ummadığım insanlardan o kadar oyunlar gördüm ki...”

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 11:40

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE