Lara: Yüzümde hiç estetik yok

Sahne adı olan 'Lara' ile tanınan Fatma Nur Ergüde konuk olduğu 2. Sayfa programında itiraflarına yer verdi.

Lara: Yüzümde hiç estetik yok

Şarkıcı Lara, konuk olduğu programda ilginç itiraflarda bulundu. Canlı yayında açıklama yapan Lara, hiç estetik yapmadığını açıkladı. 

Lara: "Ben spor yapmaya başladım. Alanya’da yaşıyorum artık ailemle. Hayatıma dikkat ediyorum. Spor yapıyorum bisiklete biniyorum, pilates yapıyorum. Eskiye göre çok zayıfladım. 12 kilo verdim ben. Eskiden makyajlar da abartılıydı, ondan dolayı daha büyük duruyorduk." ifadelerini kullandı.

'Hiç estetik yok, hatta dudaklarımı küçülttürmek istiyorum'

Yüzünün hiçbir bölgesinde estetik olmadığını belirten 40 yaşındaki şarkıcı Lara, "Benim dudağım ve burnum doğal hatta dudağımı küçülttürme operasyonu yaptırmak istiyorum. Kesinlikle burnumda ve dudağımda estetik yok." açıklamalarında bulundu.

Sadece kenar çizgisi yaptırdığını açıkladı

Şarkıcı Lara, Almanya'da geçirdiği trafik kazasından bahsetti, "Ben Almanya’da trafik kazası geçirdim. Gözkapağım estetikle yapıştırıldı. Kazadan sonra sadece yüzüme kenar çizgisi yaptırdım. Mesela şu an yüzümde botoks yok. Ne yanaklarım da var ne de anlımda." dedi.

'Nereden nereye'

"Eski fotoğraflarıma bakınca nereden nereye geldim diyorum. Çünkü eskiden çok büyük görünüyorduk yapılan makyajlardan dolayı." itirafında bulunan Lara, "Ben bu zaman kadar hiçbir şeyi gizlemedim olsa söylerim, dobra bir kadınım. İnanın kaşlarımı bile kendim alıyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 03:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER