Lady Gaga'dan Bradley itirafı: Mış gibi yaptık

Birlikte rol aldıkları film ve Oscar performansları nedeniyle aşk dedikodularının çıkmasına neden olan Lady Gaga, Bradley Cooper ile ilişkisini hakkında konuştu.

Lady Gaga'dan Bradley itirafı: Mış gibi yaptık

Lady Gaga, ‘A Star is Born’ (Bir Yıldız Doğuyor) filminde birlikte rol aldığı Bradley Cooper ile aralarında çıkan ve Cooper’ın ilişkisinin bitmesine neden olduğu iddia edilen aşk dedikoduları hakkında aylar sonra ilk kez açıklamayı yaptı.

“Açık konuşmak gerekirse, bence basın çok aptal."

Elle dergisinin aralık sayısı için Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştiren dünyaca ünlü Gaga, kendilerini izleyenlerin ‘Cooper ile birbirlerine âşık olduklarını düşünmelerini istediklerini’ söyledi. Gaga sözlerine şöyle devam etti: “Açık konuşmak gerekirse, bence basın çok aptal. Demek istediğim, bir aşk hikâyesi yarattık. Bir müzisyen ve oyuncu olarak benim açımdan, elbette insanların âşık olduğumuzu düşünmelerini istedik” dedi.

"Bütün her şeyi ayrıntılarıyla planladık"

Ünlü oyuncu Gaga, “Oscar’da insanların bu aşkı hissetmelerini istedik. O kameranın merceğinden doğruca geçmesini ve izlenen her televizyon ekranına yansımasını istedik. Ve bunun için sıkı çalıştık, günlerce çalıştık. Bütün her şeyi ayrıntılarıyla planladık, bir performans olarak dikkatlice organize edildi. Doğrusu, bunun hakkında konuştuğumuzda, Sanırım iyi bir iş çıkardık.”

"Katolik suçluluk duygusu çekerdim!"

Oprah Winfrey, Bradley Cooper’ın kendisine “Eğer birbirimize âşık olsaydık, ‘Katolik suçluluk duygusu çekeceğim için göz teması kuramazdım” sözlerini hatırlatınca Lady Gaga da buna “Kesinlikle” karşılığını verdi.

Bradley Cooper ile Lady Gaga’nın film çekimleri sırasında yakınlaştıkları,  ikilinin Oscar Ödül Töreni’nde, Cooper’ın sevgilisi ünlü model Irina Shayk’ın önünde, çok samimi bir performans gerçekleştirmesi üzerine bu iddialar alevlenmişti.
Cooper ile Shayk'ın bu olaydan kısa bir süre sonra dört yıllık ilişkilerini bitirmesi aşk dedikodularının doğru olduğu şeklinde yorumlanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER