Kylie Jenner doğum günü kutlamalarını yine abarttı

21 yaşındaki model ve iş kadını Kylie Jenner, rapçi sevgilisi ve kızı Stormi'nin babası Travis Scott için billboard hazırlattı.

Kylie Jenner doğum günü kutlamalarını yine abarttı

ÖZEL HABER/SİNA ARSLAN

KIZI İÇİN 1 MİLYON DOLAR HARCAMIŞTI

Kızı Stormi'nin 1. yaş günü kutlamaları için yaklaşık 1 milyon dolar harcayan Jenner, sevgilisi içinde büyük bir jest planladı.

Travis Scott için billboard yaptıran seksi model, kızı ve kendisinin fotoğrafının olduğu billboard'a "Mutlu yıllar babacık, sevgiler annecik ve Stormi XO (ingilizce de öpücük olarak kullanılan kısaltma)" yazdırdı.

Kutlama mesajı, West Hollywood’daki en işlek yerlerden olan Santa Monica ve La Cienega Bulvarı’ndaki billboard’ları süsledi.

AVENGERS ENDGAME TEMALI PARTİ

En genç milyoner rekorunu elinde tutan Kylie, sevgilisinin doğum gününü, heyecanla beklenen Avengers Serisi'nin son filmi Endgame ile birleştirdi.

Travis partide Iron Man olurken, Kylie Kaptan Marvel, Stormi ise Thor kostümü giydi.

DOĞUM GÜNÜ PASTASINDA DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Kylie'nin üvey kardeşlerinden Khloe Kardashian, doğum günü pastasını instagram hikayesinden paylaştı. Dikkat çeken ayrıntı ise Kylie'nin özel yaptırdığı pastasının üzerine "Mutlu yıllar kocam!" yazdırmasıydı. Jenner ve Scott çiftinin henüz evlenmedikleri biliniyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 20:25
YORUM EKLE