Kuzey Yıldızı'nın Oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş Ünlü Mankenle Kardeş Çıktı!

Son dönemin popüler televizyon dizilerinden Kuzey Yıldızı Aşk dizisinin genç ve güzel oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş, dünyaca ünlü manken Gigi Hadid'e olan benzerliği ile dikkat çekiyor. İkilinin fotoğraflarını görenler "Kardeş gibiler" yorumu yaptı.

Kuzey Yıldızı'nın Oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş Ünlü Mankenle Kardeş Çıktı!

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı Aşk dizisinden genç ve yetenekli oyuncular çıktı. Onlardan biri de Nilsu Berfin Aktaş.

nilsu berfin aktaş

Aktaş, fiziği, sesi ve rol yeteneği ile geleceğin parlayan yıldız adaylarından biri olduğunu şimdiden hissettirdi.

nilsu berfin aktaş

GIGI HADID İLE KARDEŞ GİBİ

Nilsu Berfin Aktaş, tüm bu özelliklerinin yanında fiziksel olarak dünyaca ünlü top model Gigi Hadid'e aşırı derecede benziyor.

nilsu berfin aktaş gigi hadid

Nilsu Berfin Aktaş ve Gigi Hadid'in fotoğraflarını yan yana görenler "Kardeşten ileri birbirlerine çok benziyorlar" yorumları yapıyor.

gigi hadid

SEZEN AKSU'NUN KAÇIN KURASI ŞARKISINI SESLENDİRDİ

Kuzey Yıldızı dizisinin genç ve yetenekli oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş sosyal medya kullanıcılarından gelen soruları yanıtladı.

nilsu berfin aktaş sezen aksu

Bir hayranının şarkı isteğini kırmayan güzel oyuncu, Sezen Aksu'nun Kaçın Kurası şarkısını söyledi. Aktaş, başarılı oyunculuğu ve güzelliği kadar sesiyle de dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 00:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE