Küslük Sona Erdi! Mustafa Topaloğlu ve Bülent Ersoy Barıştı!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı programdan sonra kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu olan Mustafa Topaloğlu hakkında Alişan flaş bir gelişmeyi aktardı. Alişan, uzun bir süredir küs olan Mustafa Topaloğlu ile Bülent Ersoy’un barıştıklarını duyurdu.

Küslük Sona Erdi! Mustafa Topaloğlu ve Bülent Ersoy Barıştı!

Geçtiğimiz günlerde Alişan ve Demet Akalın’a konuk olan Mustafa Topaloğlu, yayından sonra kalp krizi geçirerek sevenlerini korkutmuştu. Apar topar hastaneye kaldırılan Topaloğlu, tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu olurken, Alişan ünlü şarkıcı hakkında önemli bir gelişmeyi paylaştı.
Uzun bir süredir küs olan Mustafa Topaloğlu ile Bülent Ersoy’un barıştığını duyuran Alişan, “Mustafa abi, Bülent Ersoy’la barıştığını açıkladı. Bülent Hanım, Topaloğlu’nu arayıp sağlık durumunu sormuş ve barışmışlar. Bülent Hanım’a da helal olsun” dedi. 
Mustafa Topaloğlu ve Bülent Ersoy’un arası yıllar önce Topaloğlu’nun katıldığı bir TV programında “Bülent Ersoy sanatçı değildir” demesi üzerine bozulmuştu.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE