Küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz'den, Hadise açıklaması

Anneleri Gülnihal Açıkgöz'ün, intihar girişiminin ardından, kardeşi ünlü şarkıcı Hadise ile araları açılan Hülya Açıkgöz, sessizliğini bozdu.

Küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz'den, Hadise açıklaması

Anneleri Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişimi sonrasında araları açılan Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz, barıştı.

"ONU SAHİPLENMEK LAZIM"

Ünlü şarkıcı Hadise ile kardeşleri Hülya Açıkgöz ile Derya Açıkgöz'ün araları, anneleri Gülnihal Açıkgöz'ün intihar girişimi sonrasında bozulmuştu. Aralarındaki para kavgaları yüzünden annelerinin intihar ettiği iddia ediliyordu. Bu olaydan sonra kardeşler, birlikte çalışmama kararı almıştı. Hadise ile arasındaki problemleri çözen Hülya Açıkgöz, suskunluğunu bozdu. Kardeşiyle küs olmadığını belirten Hülya Açıkgöz, şunları söyledi:

"Küslük yok, biz kardeşiz… İş anlamında ayrıldık ama kardeş olarak biriz. Kardeşler olarak yeni bir yön çizdik. Hadise diye bir kardeşim var benim Türkiye'nin popstarı, onu da sahiplenmek lazım."

"BENİ HER ZAMAN ARAR"

Sözlerine devam eden Açıkgöz, "Şu anki tarzı ile ilgili benden fikirler alıyor. Beni her zaman arar, sorar. 'Nasıl, beğendin mi?' diye danışır. Ben de kendisine 'Sen kendin yapmalısın bu işi' tavsiyesinde bulunuyorum." ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER