Kuruluş Osman’ın Yıldızı Didem Balçın Müjdeyi Verdi!

Kuruluş Osman yıldız oyuncusu Didem Balçın, sosyal medya hesabından hamile olduğunu açıkladı. Eşiyle çekilen bir karesini paylaşan güzel oyuncu, fotoğrafın altına, “Huzurla ve sağlıkla gel mini melek” notunu düştü.

Kuruluş Osman’ın Yıldızı Didem Balçın Müjdeyi Verdi!

ATV’nin fenomen dizisi Kuruluş Osman’da Selcan Hatun karakterini canlandıran Didem Balçın, sosyal medya hesabından müjdeli haberi verdi. 

Kuruluş Osman’ın Yıldızı Didem Balçın Müjdeyi Verdi!
Geçtiğimiz mayıs ayında avukat Can Aydın ile nikah masasına oturan Didem Balçın, aylar önce Baby Shower’da ‘Mom’ (anne) yazılı bir maskeyle poz vermişti. Güzel oyuncu aynı pozu aylar sonra Instagram hesabından paylaşarak, bebek müjdesini verdi.

Kuruluş Osman’ın Yıldızı Didem Balçın Müjdeyi Verdi!
Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı oyuncu, "Henüz farkında bile değilken ama çok istiyorken çekilmiştik bu fotoğrafı… Çok özel ve güzel bir gündü. Huzur doluydu. Şimdi huzurla ve sağlıkla gel minik melek. Baban, ben ve bir sürü kişi seni heyecanla bekliyor. Dileğimiz isteyen herkese nasip etsin Allah bu güzel duyguyu. Mutlu ve sağlıklı günler olsun hepimize. Dualarınızı eksik etmeyin, arada yollayın bize"  notuyla müjdeli haberi verdi.

Sevilen oyuncunun paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulurken, Düzyatan, Derya Şensoy, Burçin Abdullah, İdil Fırat ve Rojda Demirer gibi ünlü isimler de tebrik yorumu yaptı.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE