Kural Tanımıyorlar: Ya Sokaktalar Ya Da Şehir Dışında!

Koronavirüs salgını ile birlikte Türkiye’nin yüzde 90’ı evlerine kapanırken bazı ünlü isimlerin sorumsuzca davranışları dikkat çekiyor. Bu isimlerden biri olan Gülben Ergen son 1.5 ayda dört Bodrum seyahati gerçekleştirirken Çağla Şıkel’in ise soluğu her fırsatta çocuğuyla birlikte dışarda alması ‘Pes artık’ dedirtti.

Kural Tanımıyorlar: Ya Sokaktalar Ya Da Şehir Dışında!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile birlikte Türkiye’nin yüzde 90’ı zorunlu haller dışında kendini evlerinde karantina altına aldı. Salgının yayılmasını önlemek adına gerçekleştirilen karantina sürecinin aksine bazı ünlü isimlerin sorumsuzca davranışları ‘Pes artık’ dedirtti.

BODRUM’A ESKİ EŞİNİN YANINA GİTTİ…

Sokağa ve şehir dışına çıkma yasağı Gülben Ergen, Çağla Şıkel gibi isimlere işlemiyor. Vatandaşlar ekonomik hayatını devam ettirebilmek için ya da ailelerinin cenazelerine katılabilmek için kısıtlı izin alabilirken iki ünlü ismin bu denli sorumsuzca davranışları tepki çekti.

ANNESİNİ DE YANINDA GÖTÜRÜYOR…

Gülben Ergen, son 1.5 ayda 4 kere kolayca izin alıp Bodrum da eski eşi Mustafa Erdoğan’ın yanına gitti. Şehir dışı seyahat yasağını kolayca aşan Ergen’in 20 yaşından küçük çocuklarını da rahatça dışarı çıkartabilmesi dikkatlerden kaçmadı. Çocuklarıyla birlikte Bodrum sokaklarında görülen şarkıcı, bunlar yetmezmiş gibi gezintilerine annesini de götürüyor.

ŞOFÖRÜ İÇİN DE İZİN ALDI…

Gülben Ergen, ailesinin dışında en son şoförü için de özel izin aldı. Bodrum’daki işlerini halledebilmesi için şoförüne özel izin alması, sanatçının İstanbul Valiliği’nden ve Kaymakamlığı’ndan torpilli olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi. Ayrıca şehir dışı seyahatler sonrası Ergen’in 14 günlük karantina sürecine de uymaması da cabası.

HER FIRSATTA DIŞARIDALAR…

Yasakları çiğneyen bir diğer isim ise Çağla Şıkel. Ünlü isim, 20 yaş altı için uygulanan sokağa çıkma yasağına rağmen çocuğuyla birlikte her fırsatta dışarıdayken kameralara yakalanması ‘Bu kadar da olmaz’ dedirtti. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan vatandaşlara sokağa çıktığı gerekçesiyle binlerce liralık ceza yazılırken Şıkel’in hiçbir şey olmamışçasına sokaklarda dolaşması da torpil iddialarını yeniden akıllara getirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 10:32

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE