Küçük Onur'un Zamanla Geçirdiği Değişim Onu Bambaşka Biri Yaptı

Müzik sektöründe küçük furyasının estiği dönemde Küçük İbo'ya karşı Küçük Onur rüzgarı esmişti. İşte o Onur aradan geçen 20 yılda büyük bir değişim geçirdi.

Küçük Onur'un Zamanla Geçirdiği Değişim Onu Bambaşka Biri Yaptı

Türkiye'de 90'ların sonu, 2000'lerin başında yıldızı parlayan ve o dönem 'Küçük İbo' ile aralarında adı konulmamış bir rekabet olan 'Küçük Onur' lakaplı şarkıcı Onur Sarıkaya, yıllar sonra bakın nasıl görünüyor?

küçük onur

Özellikle 'Karate Can' dizisi ile adından söz ettiren, albümleri adeta yok satan 'Küçük Onur' lakaplı Onur Sarıkaya'nın değişimi sosyal medyada gündem oldu.

küçük onur

Onur Sarıkaya, 25 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile canlı yayında şarkı söyleyerek, bir gecede tanındı.

onur sarıkaya küçük onur

'Küçük İbo' ile aralarında adı konulmamış bir rekabet olan, uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam süren Küçük Onur, şarkıcılığın yanı sıra bir dönem oyunculuk da yaptı.

YER ALDIĞI PROJELER 

Reyting Hamdi (Pıtırcık Osman) TV dizisi 2002
Karate Can (Can) TV dizisi 2000Deniz Show (Kendisi) TV programı 1998
Aynalı Tahir (Konuk oyuncu) TV dizisi 1998
Acı Günler (Onur) TV dizisi 1997

onur sarıkaya

Küçük Onur, 90'lı yıllarda fırtına gibi esen küçük bir sanatçıydı. Güçlü sesi ile milyonların dinlediği Onur Sarıkaya'nın son hali ise görenleri şaşkına çevirdi.

onur sarıkaya

Şimdilerde kendi halinde, gayet mütevazı bir hayat sürüyor Onur Sarıkaya. Artık genç bir adam olsa da hala yüzündeki o çocuksu ifadesini koruyor.

onur sarıkaya sedat peker

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 08:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE