Kubilay Aka'nın kamp aşkı dillere düştü!

Ekranların sevilen oyuncusu Kubilay Aka, setten fırsat bulduğu an kendini kampa attı fakat öyle bir zorlandı ki, yardımına köylüler koştu. İşte detaylar...

Kubilay Aka'nın kamp aşkı dillere düştü!

Geçtiğimiz gün oyuncu Aslı Bekiroğlu ile Maske Kimsin Sen programında yakınlaşarak bir ilişkiye başladığı öğrenilen Kubilay Aka, kendini beyaz örtüye attı. 

Kubilay Aka'nın kamp aşkı dillere düştü!

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; ekranların beğenilen oyuncusu Kubilay Aka, tam bir doğa aşığı. Bu sezon “Oğlumdizisinde rol alan yakışıklı oyuncu, setten fırsat buldukça dinlenmek için kendini doğanın kollarına bırakıyor. Hafta sonunu yakın arkadaşlarıyla birlikte Bolu’nun Göynük ilçesinde geçiren Aka, çadır kurarak kamp yaptı.

Kubilay Aka'nın kamp aşkı dillere düştü!

Tam teçhizatlı kamp malzemeleriyle keyifleri yerindeydi ta ki gece hava soğuyana kadar! Duyduğuma göre gece hava eksi 8 dereceye kadar düşünce arkadaşlar yoğun karın altında odun bulmakta oldukça zorlanmış! Köylülerin yardıma koştuğu arkadaşlar, onların verdiği odun ve yaktıkları ateş sayesinde üşümekten kurtulmuş. Kamp hayatını çok seven başarılı oyuncunun ileride bir YouTube kanalı açıp, kamp günlüklerini paylaşmak istediği de gelen bilgiler arasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER