Kubilay Aka ile samimi fotoğrafları çıkan Bensu Soral'dan açıklama

Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın samimi fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Haberlerin ardından Soral ve Baş açıklama yaptı: İkili boşanıyor mu?

Kubilay Aka ile samimi fotoğrafları çıkan Bensu Soral'dan açıklama

Yaz dizisi Cam Tavanlar'da rol alan oyuncu Bensu Soral ile 3 yıldır evli olduğu eşi Hakan Baş'ın aralarının çocuk sebebiyle bozulduğu iddia edilmişti. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı. Ancak kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncunun, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır" cevabı verdiği öğrenildi. 

bensu soral

Basına yansıyan boşanma iddiasına ilişkin Soral ve Baş cephesinden gelecek açıklama merakla beklenirken güzel oyuncunun çok konuşulacak fotoğraflarına Snob Magazin ulaştı.

Kireçburnu'nda metruk bir binanın çatı katında çekilen bu fotoğraflar büyük yankı uyandırdı. Soral'ın başını Aka'nın omzuna yaslaması dikkat çekti. Soral ve Aka'nın bu kareleri kafaları karıştırdı.

bensu soral kubilay aka

"HASSAS SÜREÇ İÇİNDEYİZ"

Ortaya çıkan fotoğraflar sonrası Bensu Soral ve eşi Hakan Baş cephesinden açıklama geldi. Soral ve eşi Hakan Baş, yaptığı açıklamada "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun süredir tanıdığı arkadaşımızdır... Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerine yer verdi. 

bensu soral açıklama

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE