Koronavirüse Yakalanan Fatih Terim’in Kızlarından Ağır Sözler

Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in kızları sosyal medya hesaplarından ağır sözler kullandı.

Koronavirüse Yakalanan Fatih Terim’in Kızlarından Ağır Sözler

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Haberin üzerine teknik patronun kızlarından ağır ifadeler geldi.

“ALLAH BELANIZI VERSİN…”

Babasının koronavirüse yakalandığını öğrenen Merve Terim Çetin, tepkisini sert ifadelerle gösterdi. Tüm risklere rağmen ligleri ve maçları ertelemeyen yönetimi hedef alan Merve Terim Çetin, “Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allah'ınızdan bulun!” diye yazdı.

“YAŞADIĞIM KORKU TARİFSİZ…”

Buse Terim Bahçekapılı ise Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?..

Geçtiğimiz hafta ölümcül koronavirüs nedeniyle seyircisiz oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisinin ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim, salgına rağmen maçların oynanmasına tepki göstermişti. Teknik patron, yaptığı açıklamada, “Sağlığımız ve hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var. Global bir sorunla karşı karşıyayız. Ülkeler olağanüstü hal ilan ediyor. Sınırlarını kapatanlar var. Okullar tatil edildi, uçuşlar durduruldu. Risk grubundakiler evinde. Meclis ve parti grup toplantıları iptal edildi. Ülkedeki tüm etkinlikler, gelişim ligleri iptal. Kamu ve özel kuruluşlarda kriterlere göre evden çalışma esasına geçildi. Dünyadaki tüm büyük ligler ertelendi. Aklınıza NBA'in erteleneceği gelir miydi? NBA ertelendi. Ayrı sahalarda oynamalarına rağmen tenis maçları ertelendi. Milyonlar, hatta milyarlar ‘Futbol insan hayatından önemli değil’ cümlesini ana haberlerde, spor haberlerinde, gazetelerde ve televizyonlarda kuruyor. Bizi toplumun uyuşturucusu gibi... Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz” ifadelerini kullanmıştı. Ancak buna rağmen yönetimden erteleme yerine seyircisiz oynama kararı çıkmıştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 23:18

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER