Koronavirüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşı yaptırmışım

Ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın koronavirüs testi pozitif çıktı. İki doz aşısını da yaptırdığını açıklayan Mola, hiçbir semptom yaşamadığını söyledi.

Koronavirüse yakalanan Ezgi Mola: İyi ki aşı yaptırmışım

Masumlar Apartmanı'nda Safiye rolüne hayat veren Ezgi Mola, corona virüse yakalandı. Mola'nın testinin pozitif çıkmasının ardından yakın arkadaşları panik oldu ve test yaptırmaya koştu. Hastalığı hafif atlattığını belirten ünlü oyuncu, son durumuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

"7 KEZ TEST OLDU"

Ezgi Mola, "Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 kez test oldum, testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla bu risk durumu devam ettiği için de sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum" ifadelerini kullandı.

EZGİ MOLA KORONA


"LÜTFEN AŞI OLUN"

"İyi ki iki aşımı da yaptırmışım" diyen oyuncu, "Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90'ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın" sözleriyle aşı olma çağırısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2021, 10:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesibe
Nesibe - 12 ay Önce

Saka mi bu? Semptom yasamayan cok Corona Virüs geciren var. Yoksa bu sadece Avrupa ya mahsuz mu. Insanlari yönlendirmeyin! Herkes asi olmakda serbest. Yan etkileri belirsiz! Kan pitirismesine acmayan birtane asi yok! Felc olan, ölenler, hic bir sekilde sikayet de bulunamiycak! Kimse bunun sorumlulugunu tasimiyor! Rahat birakin insanlari!

SIRADAKİ HABER