Korona aşısı olan ünlüler kervanına Gülşen'de katıldı!

Şarkıcı Gülşen Koronavirüs'ten korunmak için aşı oldu. Ünlü şarkıcı aşı olduğu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Korona aşısı olan ünlüler kervanına Gülşen'de katıldı!

Normalleşme kararlarının açıklanması ile birlikte müzisyenlerede Korona aşısı yapılacağı bildirilmişti. Bunun üzerine şarkıcı Gülşen, bugün Korona aşısı oldu ve daha sonra bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

"MÜZİSYEN KİMLİĞİM SAYESİNDE AŞIMI OLDUM"

Sosyal medya hesabından Korona aşısı olduğu anları paylaşan Gülşen, bu paylaşımın altına bu notu düştü;

Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanlar çerçevesinde bugün aşımı oldum. Darısı tüm çalışma arkadaşlarımızın, tüm halkımızın ve aslında bütün dünyanın başına. Umarım ışık görünmüştür ve bu zor günler artık bitmek üzeredir.
1,5 yıldır devam eden, müziğin, tiyatroların sustuğu, hiç bir sanat dalının icra edilemediği hatta yok sayıldığı, bu yolda emek veren hiç kimsenin hiç bir yardım görmeden bu günlere geldiği (ya da ne yazık ki gelemediği) sonuçları en ağır, en karanlık tablo bizimkisi.
Bir an evvel yaraların sarılması için, ( bunu tüm sektörümüz adına söylüyorum) çıkardığımız seslerimizin duyulduğunu, işlerimizin başına dönebileceğimizi bilmeye çok ihtiyacımız var. Seyircilerimize, ait olduğumuz sahnelerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. İnanıyorum ki çok az kaldı.
Şifa olsun, çok güzel olsun her şey.

Gülşen korona aşısı oldu 

Selçuk Uzun

YORUM EKLE