Korel Kardeşlerin Kavgasında Yeni Gelişme! Barıştılar Mı?

Ailesinin kendisine iftira attığını ileri sürerek ateş püsküren Zeynep Korel’in kardeşi ve annesi ile barıştığı ortaya çıktı.

Korel Kardeşlerin Kavgasında Yeni Gelişme! Barıştılar Mı?

ABD’de evlere temizliğe gittiği ve köpek bakıcılığı yaptığı ortaya çıkan Zeynep Korel, kardeşi Bergüzar Korel için “Konuşursam evden çıkamaz” demişti. İddiaya göre, ikili saatlerce telefonda konuşarak aralarındaki buzları eritti.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in ABD’de yaşayan ve temizlik şirketi sahibi olan ablası Zeynep Korel, annesi ile kardeşinin kendisine iftira attığını söyleyerek adeta ateş püskürmüştü. Bu gelişme sonrası Bergüzar Korel de ablası hakkında konuşma yasağı kararı aldırmıştı.

TARAFLAR KANLI BIÇAKLIYDI

Ailesinin, lezbiyen olduğu ve sevgilisi için para istediği yönünde kendisine iftira attığını ileri süren Korel, "Benim için artık ailem yok" demişti. “Manevi bağlar koptuysa maddi bağlar da kopsun" diyerek ailesine dava açan Korel, "Bu bir miras değil, onur savaşı" açıklamasında bulunmuştu. Taraflar arasında yeni bir gelişme yaşandı.

AİLESİ İLE BARIŞTI

Tv100'ün haberine göre, kanlı bıçaklı olan iki kardeşi aralarında buzları eritti. Habere göre, Zeynep Korel ve kız kardeşi Bergüzar Korel saatlerde telefonda görüştü ve aradaki küskünlüğü sona erdirdi. Öte yandan abla Zeynep Korel, annesi Hülya Darcan'la aynı şekilde konuşup aradaki gerginliğe nokta koydu.

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER