Köpek saldırısına uğrayan Burcu Kara, Ajda Pekkan konserini kaçırmadı

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde bu yıl ikinci konserini veren Ajda Pekkan, dinleyenlerini yine hayran bıraktı.

Köpek saldırısına uğrayan Burcu Kara, Ajda Pekkan konserini kaçırmadı

Türkiye'nin süperstar'ı Ajda Pekkan, iki gün arayla verdiği Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde iki gün arayla verdiği konserle hayranlarıyla buluştu.

Süperstar ekonomi yaptı

Tecrübeli sanatçı Pekkan, konserin ilk bölümünde önceki konserinde giydiği Züleyha Kuru tasarımı olan kostüm ile sahne aldı. Maskeyle sahneye gelen süperstar'ın aynı kostümü tercih etmesi dikkat çekti.

Pekkan, ikinci bölümde ise Nur Yerlitaş imzalı beyaz bir kostümle boy gösterdi. Sahnedeki şıklığıyla göz kamaştıran süperstar, ilk konserindeki gibi Emma Shapplin’in 'Spente Le Stelle' şarkısıyla başlangıç yaptı. Daha sonrasında 'Aynen Öyle', 'Yakar Geçerim', 'Canın Sağolsun', ve 'Sen İste' gibi geçmişten günümüze en sevilen parçalarını seslendiren Pekkan, Açıkhava’yı dolduran dinleyicilerine eşsiz bir gece yaşattı.

Semiramis Pekkan kardeşine desteğe geldi

Süperstar'ı dinlemeye gelenler arasında Bora Gencer, Burcu Kara ve eşi Fırat Parlak da vardı. Süperstar'ın 70 yaşındaki kardeşi Semiramis Pekkan da Hint asıllı eşi Gulu Lalvani ile kardeşini dinlemeye geldi. Semiramis Pekkan konser öncesi yaptığı açıklamada, ablasının tüm şarkılarını sevdiğini belirterek, "Bağıra bağıra şarkılara eşlik ettiğimi göreceksiniz" dedi.

Repertuarında Orhan Gencebay’dan 'Bir Teselli Ver' ve Yıldız Tilbe’den 'Haberi Olsun'a da yer veren Pekkan, yaklaşık üç saat kaldığı sahnede 6 bin kişilik seyircisinin ayakta alkışlarıyla sahneden uğurlandı.

Kuduz tedavisi gören Burcu Kara, konserden vazgeçemedi

Öte yandan, konsere sol bacağı bantlı gelen Burcu Kara talihsiz bir olay yaşadığını anlattı. İncir toparlarken arıların saldırısına uğradığını aktaran Burcu Kara, kurtulmak isterken başıboş bir köpeğin saldırısına uğradığını kaydetti. Tetanoz aşısı olan güzel oyuncu, bir haftadır tedavi gördüğünü söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 12:51
YORUM EKLE