Kızlarıyla Hasret Gideren Gökhan Özen: "Baba ile Kızlarını Ayırıyor"

Ünlü şarkıcı Gökhan Özen, kızları Ada Deren ve Derin Su'yla bir araya gelerek hasret giderdi. Özen, kızlarıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunmayı da unutmadı.

Kızlarıyla Hasret Gideren Gökhan Özen: "Baba ile Kızlarını Ayırıyor"

Pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü şarkıcı Gökhan Özen, kızları Ada Deren ve Derin Su’yla hasret giderdi. Özen, Dünya Kız Çocukları Günü’nde çocuklarıyla eğlenceli fotoğraflarını instagram’dan da paylaştı.

EĞLENCELİ ANLAR YAŞADILAR

Şarkıcı, yazdığı notta ise eski eşi Sevigen’i baba ve kızlarını ayırmaya çalışmakla suçladı. Özen, her türlü hakkını arama mücadelesinin de devam edeceğini belirtti.

gökhan

gökhan

Öte yandan Selen Sevigen, 4 yıl önce boşandığı, iki çocuğunun babası şarkıcı Gökhan Özen’den korunmak için, avukatı Handan Bakbak aracılığıyla Beykoz İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmuştu. Sevigen, Gökhan Özen hakkında hem uzaklaştırma talebinde bulunmuş hem de baba ile çocuklar arasındaki ilişkinin yeniden düzenlenmesi için dava açmıştı.

selen

“YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİRMİYOR”

Özen’in sürekli olarak evine gelip çocuklarının önünde kendisine hakaret ettiğini öne süren Sevigen, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

“Kol kırılır yen içinde kırılır mantığıyla yaşananları sineye çektim. Ancak son olaylar, artık resmi yoldan tepki vermemi gerekli kıldı. Gökhan Özen, nafaka ve diğer yükümlülüklerini de yerine getirmemektedir.”

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE