"Kızlarımın eş seçme şansı yok" demişti. İzzet Yıldızhan gelen tepkiler üzerine isyan etti! "İnsanın anasına, avradına..."

Ünlü müzisyen İzzet Yıldızhan, açıklamalarından sonra sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine isyan eden,4 bin kişi için suç duyurusunda bulundu.

"Kızlarımın eş seçme şansı yok" demişti. İzzet Yıldızhan gelen tepkiler üzerine isyan etti! "İnsanın anasına, avradına..."

İzzet Yıldızhan, kızlarıyla ilgili açıklamalarıyla tepki topladı. "Kızlarımın eş seçme şansı yok, flörte karşıyım" diyen türkücü gelen eleştiriler sonrası isyan etti. Hukuki süreç başlattığını söyleyen Yıldızhan, "Keşke yüzüme hakaret etseniz. 4 bin kişi hakkında suç duyurusunda bulundum " dedi.

izzet yıldızhan isyan etti

"HEPİNİZ CEZALANDIRILACAKSINIZ!"

Ünlü müzisyen, kendisine gelen tepkilerden sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Yıldızhan, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

Herkese selam. Artık bu açıklamayı zorunlu bir hale getirdiniz sosyal medyada bana yapmış olduğunuz hakaretlerle... Aileme, çoluk çocuğuma, bana çok ciddi hakaretler ettiniz. Hâlâ edildiğini de görüyorum. Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına saygı duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim. Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok.

izzet yıldızhan flört

Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına saygı duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim. Bu klavye kahramanlığı var ya... Hemen önündeki telefondan mesaj atmak göndermek. Keşke gelip yüzüme, o yüreğinizle bana hakaret etseniz. Maalesef kimsenin kimseye böyle bir şey yapma hakkı yok. Türkiye'de demokrasi var arkadaşlar. Herkes fikrini özgürce beyan edebilir. Benim hayatım olduğunu, kimseyi ilgilendirmediğini ifade ettim. Eleştirebilirsiniz çok doğaldır. Sanatçıyım çünkü. Yapmış olduğum her şey hem kabul görülür hem de eleştirilebilir. Bu da hayatımızın içinde olması gereken şeyler. Fakat benim çocuğuma, bütün aileme, bana edilen hakaretler... Hukuki süreç başlattım şu an. Bütün avukatlarım çok iyi çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim.

izzet yıldızhan

 "İNSANIN ANASINA AVRADINA HAKARET EDEMEZSİNİZ"

Geçmişle ilgili yapılmış haberler, belden aşağı vurmalar... Hepiniz cezanızı çekeceksiniz, emin olun. Bu kadar kolay olmamalı. İnsan insanın anasına, avradına, bütün ailesine hakaret edemez. Sosyal medyaya bir sınır getirilmeli. Maalesef getirilemiyor ama Türkiye'de bir hukuk var. Ben adalete inanıyorum. Hepinizin cezalandırılacağını gözlerimle göreceğim, şahit olacağım.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2021, 12:27

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE