Kızı İçin Dua İsteyen Ünlü Radyocu Müjdeli Haberi Verdi

Sunucu ve radyo programcısı Rıza Esendemir'in geçtiğimiz günlerde skolyoz (omurga eğriliği) ameliyatı olan kızı Eceşan Esendemir, yoğun bakımdan çıktı. Kızıyla fotoğraf paylaşan Esendemir, "Sonunda normal odaya geçtik. Her şey yolunda" notunu yazdı.

Kızı İçin Dua İsteyen Ünlü Radyocu Müjdeli Haberi Verdi

Sunucu ve radyo programcısı Rıza Esendemir’in Yeşim Vatan ile evliliğinden dünyaya gelen 12 yaşındaki kızı Eceşan Esendemir, günler önce skolyoz (omurga eğriliği) ameliyatı olmuştu. Kızının iyileşmesi için takipçilerinden dua isteyen Esendemir, müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi. Kızının yoğun bakımdan çıktığını belirten Esendemir, hastane odasından fotoğraf paylaştı.

Sevincini takipçileriyle paylaşan Esendemir, “Sonunda normal odaya geçtik. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

İREM DERİCİ İLE EVLENMİŞTİ

Ünlü radyocu Esendemir, 2014’te şarkıcı İrem Derici ile 2’inci evliliğini gerçekleştirmiş, 2016 yılında da boşanmıştı.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE