Kıvanç Tatlıtuğ'u gören Can Yaman apar topar uzaklaştı

Madrid'de figüran olduğu öne sürülen 2 bin hayranı tarafından karşılanan Can Yaman'ın, "Benim dizilerim İspanya'da çok izleniyor. Kıvanç'ın dizileri İspanya'ya satıldı mı bilmiyorum. Satılmadıysa yapacak bir şey yok. Burada ünlü olması mümkün değil" sözleri sorulan Kıvanç Tatlıtuğ, tek cümlelik yanıt verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'u gören Can Yaman apar topar uzaklaştı

Eşi Başak Dizer'in etkinliğine katılan Kıvanç Tatlıtuğ'u gören Can Yaman, mekanı apar topar terk etti. Yaman'ın kendisiyle ilgili "Benim dizilerim İspanya'da izleniyor. Kıvanç abinin dizileri İspanya'da gösterilmiyorsa burada ünlü olması mümkün değil" sözlerine tek cümlelik yanıt veren Tatlıtuğ, "Kendim dışında gelişen olaylara yorum yapmıyorum. 18 yıllık kariyerimi konuşturmam" dedi.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde İspanya'nın başkenti Madrid'e giden Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ hakkında "Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç abinin dizileri İspanya'ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa öyle olur satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa orada ünlü olması mümkün değil zaten. Benim dizilerim orada çok izleniyor" diye konuşmuştu. Öte yandan Yaman'ı Madrid'de havalimanında görmeye geldiği iddia edilen 2 bin kişinin, cast ajansından kiralanan figüranlar olduğu öne sürülmüştü. İstanbul'a dönen oyuncuyu kimsenin karşılamaması ise dikkat çekmişti.

Madrid

İstanbul
Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 20:30
YORUM EKLE