Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranlarının dört gözle beklediği bebek haberi sonunda geldi. Sosyal medyada en çok konuşulanlardan olan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un bebekleri olacak iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor!

Mutlu evlilikleriyle magazin dünyasının en örnek çiftleri arasında yer alan Başak Dizer Tatlıtuğ ile Kıvanç Tatlıtuğ hakkında hayranlarının içini ısıtacak bir iddia ortaya atıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor

BAŞAK DİZER HAMİLE

Sabah Gazetesin'de yer alan habere göre, birkaç yıldır bebek bekleyen Dizer'in hamile olduğu ortaya çıktı. Uzun yıllardır baba olmayı hayal eden Tatlıtuğ'un haberi alır almaz havalara uçtuğu konuşuluyor.

Başak Dizer hamile

Sosyal medyada hızla yayılan bu iddiaya göre; eşinin hamile olduğu haberi 37 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ'u havalara uçurdu.  

'Blogyagmuru' isimli Instagram hesabının çiftin en yakınlarına dayanarak ortaya attığı bu iddia sonrasında sosyal medyada şu yorumlar yapıldı:

Başak Dizer hamile mi

Kıvanç'ın kızı da olsa oğlu da olsa güzel olacağı kesin", "Anne güzel, baba güzel… Bebek doğuştan şanslı

Ülkenin en güzel bebeklerinden biri için geri sayım başladı", "Başak ne şanslı. Hamileyken bebeği benzesin diye Hollywood yıldızlarının fotoğrafına değil eşine bakacak.

Kıvanç Tatlıtuğ baba oluyor 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 23:47

Selçuk Uzun

YORUM EKLE