Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün Olay Yaratan Bikinili Partisi!

'Kısmetse Olur' yarışmasıyla ünlenen Cansel Çördük, yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Amerika’ya yerleşen fenomen gelin adayı bu sefer de yaptığı partiyle sosyal medyada olay oldu. Fenomen yarışmacı bikinili cesur pozlarına, “Ne gündü ama” notunu ekledi.

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün Olay Yaratan Bikinili Partisi!

Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Cansel Çördük koronavirüs pandemisinin ilk günlerind  virüsle dalga geçmeyi seçmişti. Sonraki dönemde koronavirüse yakalandığını duyuran Çördük, hastalığı ağır geçirdiğini ve çok nefes aldığını söyleyerek takipçilerini uyarmıştı.Sağlığına kavuşan Çördük, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya devam etti. Arkadaşlarıyla parti yapan Çördük’ün bikinili pozları olay yarattı.

cansel çördük

‘NE GÜNDÜ AMA'

Kız arkadaşlarıyla bikini partisi yapan Çördük’ün paylaşımları sosyal medyada ses getirdi. Fenomen yarışmacı bikinili cesur pozlarına, “Ne gündü ama” notunu ekledi.

cansel çördük

Cansel Çördük’ün fotoğraflarına kısa süre içinde beğeni ve yorum yağdı.

cansel çördük

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 08:59

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE