Kıskançlık Krizi! Murat Dalkılıç’ın Acun Ilıcalı Hamlesi Olay Oldu…

Acun Ilıcalı’nın, Hande Erçel ile Kerem Bursin’i O Ses Türkiye’ye davet etmesi Murat Dalkılıç’ı kızdırdı. Sosyal medya hesabından Ilıcalı’yı takipten çıkan şarkıcı, hızını alamayıp Hande ve Kerem’in ortak arkadaşlarının birçoğunu da sildi.

Kıskançlık Krizi! Murat Dalkılıç’ın Acun Ilıcalı Hamlesi Olay Oldu…

Hande Erçel'i unutamadığı söylenen Murat Dalkılıç, yılbaşı gecesi adeta kıskançlık krizine girdi. Dalkılıç ve Erçel birliktelik yaşamış, hatta şarkıcının güzel oyuncu ile evlenmek istediği söylenmişti. Ancak Hande Erçel evlenmek ve çocuk yapmak için erken olduğunu düşünerek Dalkılıç ile yollarını ayırmıştı.

Kıskançlık Krizi Patlak Verdi! Murat Dalkılıç’ın Acun Ilıcalı Hamlesi Olay Oldu…

ACUN ILICALI DAHİL BİRÇOK KİŞİYİ SİLDİ…

İkili, ayrılık sonrası basına yaptıkları açıklamada arkadaş kalacaklarını söylemişti. Ancak Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı dedikoduları Dalkılıç'ın aşk acısı çekmesine neden olduğu konuşuldu.

Öyle ki ünlü popçu önce eski sevgilisi Hande Erçel'i sosyal medyadan takibi bıraktı daha sonra ise O Ses Yılbaşı programına Erçel ile Kerem Bürsin'i birlikte çıkaran yakın arkadaşı Acun Ilıcalı'yı da takipten çıktı. Dalkılıç'ın Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile ortak takipleşen arkadaşlarını da sosyal medyada takipten çıktığı iddia edildi.

Kıskançlık Krizi Patlak Verdi! Murat Dalkılıç’ın Acun Ilıcalı Hamlesi Olay Oldu…

DAHA ÖNCE YAKIN İLİŞKİLERİ VARDI…

Murat Dalkılıç, daha önce sevgilisi Hande Erçel ile birlikte Acun Ilıcalı'nın teknesinde poz vermişti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER