Kilolarından Nasıl Kurtulduğu Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl oğlu Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, kısa sürede eski görünümüne kavuştu. Peki güzel oyuncunun kilo verme sırrı ne?

Kilolarından Nasıl Kurtulduğu Belli Oldu

10 aylık oğlu Karan’ı dünyaya getirdikten sonra doğum kilolarından kısa sürede kurtulduğu gözlenen oyuncu Fahriye Evcen’in sırrı belli oldu. Takvim’in haberine göre oğlunun sağlığını ön planda tutan güzel oyuncu, geleneksel yöntemlerle 12 kilo verdi.

AİLE BÜYÜKLERİNİ DİNLİYOR…

Fahriye Evcen kilo konusunda aile büyüklerinin tavsiyelerine kulak veriyor. Güzel oyuncu bol miktarda kuru meyveler, hurma, hoşaf ve bulgur tüketerek doğum sonrası kilolarından kurtuldu. Oğlu Karan’ı emziren oyuncunun, hiçbir zayıflama ürününü tercih etmediği ve doğumdan bu yana sadece organik beslendiği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 09:42

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER