Kilo Vermek İçin Uğraşan Eser Yenenler'e Sürpriz! Yeniden Baba Oluyor

Son dönemde aldığı kilolarla iyice başı derde giren Eser Yenenler sıkı bir idmana girdi. Eşi Berfu Yenenler'in desteğiyle kilolarından kurtulmaya çalışan Eser'e ikinci bebek müjdesi geldi.

Kilo Vermek İçin Uğraşan Eser Yenenler'e Sürpriz! Yeniden Baba Oluyor

Eser Yenenler ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. Sürpriz bebek haberini Eser'e eşi Berfu Yenenler verdi.

eser yenenler berfu yenenler

Son dönemde aldığı kilolar nedeniyle hayatında oldukça hareketli günler geçirmeye mecbur kalan Eser Yenenler eşi Berfu Yenenler'in ikinci çocuklarına hamile olduğunu öğrendi.

berfu yenenler kuzey bebek

Aileye yeni katılacak bebeklerinin heyecanını ilk dostları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'la paylaşan Eser'in şimdilerde keyfine diyecek yok!

berfu yenenler

BERFU ESER'İ PHOTOSHOP İLE ZAYIFLATMIŞTI

Kocası Eser Yenenler'in kilo verme sürecinde desteğini esirgemeyen Berfu Yenenler, geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler'in photoshop ile zayıflatılmış halini Instagram'dan paylaşmıştı. Berfu, "Kocamın giden kiloları için yas tutuyoruz  (ufak bi photoshopla kocamı tam istediği kilo ve ince bele getirmiş olabilirim olsun o kadar karılık görevi djdndn)" demişti.

eser yenenler berfu yenenler photoshop

HAMİLE OLDUĞU HABERİNİ DE BERFU YENENLER VERDİ

Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler'den hamile kaldığını yine sosyal medyadan duyurdu.

eser yenenler berfu yenenler öpücük

Berfu Yenenler, "Eveeeet artık güzel haberi size de verme vaktimiz geldiii! Kuzey'e kardeş geliyoooor" diyerek müjdeli haberi tüm sevenleriyle paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 22:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER