Kerimcan Durmaz'dan Selin Ciğerci'ye Ağır Sözler! 'Bana Köstek Oldu'

Bir dönem yakın arkadaş olan Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci’nin, arası açılmıştı. Herkes bu küslüğün sebebini merak etse de ikiliden bir açıklama gelmemişti. Kerimcan Durmaz'dan, ilk kez olay olan bir Selin Ciğerci itirafı geldi.

Kerimcan Durmaz'dan Selin Ciğerci'ye Ağır Sözler! 'Bana Köstek Oldu'

Uzun süredir Amerika'da yaşayan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, YouTube kanalından yayınladığı son videosunda takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtladı. Durmaz, bir dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen Selin Ciğerci hakkında da bir itirafta bulundu.

kerimcan

"BEN ONA DESTEK OLDUM O BANA KÖSTEK"

Soruları tek tek cevaplayan fenomen, "Keşke hiç tanışmasaydım dediğin, bir daha asla görüşmeyen birisi var mı?" sorusu üzerine "Sanırım Selin Ciğerci. Aklıma direkt o geldi. Bir arkadaşın, bir arkadaşa yapmaması gereken şeyleri yaptı. Ben ona destek oldum, o bana köstek. Hayatımdan kalıcı olarak çıktı" diyerek ilk kez bu konu hakkında konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 18:04

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE