Kerimcan Durmaz'dan Mehmet Dinçerler ile samimi görüntülerine şoke eden açıklama! "Öpüşme..."

Hadise'nin boşandığı Mehmet Dinçerler ile samimi görüntüleri ortaya çıkan hatta çiftin ayrılma sebepleri arasında gösterilen Kerimcan Durmaz, sessizliğini bozdu. Durmaz, yaptığı açıklamalarla gündem oldu. İşte detaylar...

Kerimcan Durmaz'dan Mehmet Dinçerler ile samimi görüntülerine şoke eden açıklama! "Öpüşme..."

Nisan ayında nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler 30 Eylül'de tek celsede boşandı. Boşanma aşamasında ise Mehmet Dinçerler ile Kerimcan Durmaz'ın samimi görüntüleri ortaya çıktı ve ikilinin ayrılık nedenlerinden biri olarak gösterildi. Önceki akşam bir ödül törenine katılan Durmaz ise konuyla ilgili konuştu.

Kerimcan Durmaz'dan Mehmet Dinçerler ile samimi görüntülerine şoke eden açıklama!

Sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa geçiş yapan Kerimcan Durmaz ile Mehmet Dinçerler'in bir partide samimi olduğu görüntüler basına sızdı. Görüntülerde ikilinin sarmaş dolaş şekilde eğlendiği görüldü. 

Muhabirin "Hadise ve Mehmet Dinçerler'in boşanmasının sebebi olarak gösteriliyorsunuz" demesi üzerine konuşan Kerimcan Durmaz, "Yok artık. O görüntüler çıktığında boşanma haberleri çıkmıştı. Mehmet ve Hadise benim eski arkadaşlarım. Görüntülerin çekildiği yer de benim doğum doğum günü partimdi. Deha'da orada sahneye çıkmıştı. Öpüşme görüntüsü falan değil, samimi bir arkadaşım. Herkese ne kadar samimi davranıyorsam ona da o kadar samimiydim. Ben samimi biri olduğum için insanlar öyle bir algı yaratabiliyor. Arabadaki görüntüleri de ben paylaşmıştım zaten. Bunda ne aranıyor merak ediyorum.

Kerimcan Durmaz'dan Mehmet Dinçerler ile samimi görüntülerine şoke eden açıklama!

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2022, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER