Kerem Bursin’den Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz Aşkına Destek (Video Haber)

Kerem Bursin’den eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz ile yaşadığı aşka destek geldi. “Herkes mutlu olsun. Her şey güzel olsun. Tüm diyeceklerim bu kadar” dedi.

Nükhet Duru’nun ‘Hikayesi Var’ adlı albümü, Dada Salon Kabarett’te düzenlenen ‘Listening Party’de davetlilere sunuldu. Geceye katılan Kerem Bursin, davet öncesi eski sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkındaki sorularımızı yanıtladı.

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ilişkisi hakkında konuşup detaylara girmek istemediğini belirten yakışıklı oyuncu, “Açıkçası bu konunun içine çok dahil olmak istemiyorum. Çünkü benle alakalı bir konu değil” dedi. Herkesin mutlu olmasını dileyen Kerem Bursin, “Her şey güzel olsun. Diyeceğim bu kadar” ifadelerini kullandı.

“BENİM SEVGİLİM, İŞİM…”

Kerem Bursin, 14 Şubat Sevgililer Günü planlarına dair de konuştu. Sevgilisi olmadığını hatırlatan oyuncu, “‘Eflatun’ adlı filmin çekimlerine başladı. Yarın setteyiz. Benim sevgilim, en sevdiğim işi yapmak. O da sette olmak, oyunculuk yapmak. O yüzden çok mutluyum” diye konuştu.

Sevgililer Günü’nün kendisi için bir anlam ifade etmediğini belirten Kerem Bursin, “Öyle o tarz günler bir güne sıkıştırmak garip ve saçma geliyor. Eğer sevgilim varsa, her gün sevgililer günüm olsun. Bir şeye mecbur bırakılmayı sevmiyorum. [O yüzden Sevgililer Günü gibi] mecburi şeyleri pek sevmiyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 23:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE