Kerem Bürsin’den Olay Hareket

Aynen Aynen dizisine dahil olan Kerem Bursin’den olay hareket geldi. Dizinin yayınlanan yeni sezon fragmanında oyuncunun elinde külotla yaptığı hareket gündem oldu.

Kerem Bürsin’den Olay Hareket

Oyuncu Kerem Bursin, internet üzerinden yayınlanan Aynen Aynen adlı diziye dahil oldu. Dizinin yeni sezon fragmanı bugün yayınlandı. Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılması ile birlikte dizide rol almaya başlayan yakışıklı oyuncunun, elinde külotla yaptığı hareket olay oldu.

“BU NASIL POZ…”

Dizide daha çok cinsellik konusu işleniyor. Kerem Bursin’in elindeki külotla yaptığı hareket sosyal medyada gündem oldu ve adeta yorum yağdı. Sosyal medya kullanıcıları oyuncunun daha ilk bölümden diziye çok yakıştığını söylerken, olay hareketle ilgili “Bu nasıl poz” yorumları da geldi.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE