Kerem Bursin ve Hande Erçel'in Oteldeki Gizli Görüntüsü İfşa Edildi

Sen Çal Kapımı isimli dizi için bir araya gelen Kerem Bursin ve Hande Erçel, birbirlerine kayıtsız kalmaktan vazgeçti ve birlikte Maldivler'e uçtu.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in Oteldeki Gizli Görüntüsü İfşa Edildi

Hande Erçel, döndü dolaştı aradığı aşkı Kerem Bursin'de buldu!

hande erçel

Murat Akdoğan ile kısa süreli bir aşk yaşayan Hande Erçel, bu ilişkide beklediğini bulamayınca her zaman yanında olan Kerem Bursin'e kalbinin kapılarını açtı.

Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasından sonra ikili rotayı Maldivler'e kırdı.

kerem bursin hande erçel

Kerem Bürsin ve Hande Erçel birlikte Maldivler'e gitti. İkilinin fotoğrafı sosyal medyayı salladı.

Geçen hafta aynı spor salonundan çıkarken görüntülenince “Aşk yaşarsak haberiniz olur” diyen Kerem Bürsin ile Hande Erçel soluğu Maldivler'de aldı.

GİZLİ AŞKIN BELGESİNİ HAYRANLARI İFŞA ETTİ

Hayranları tarafından gizlice çekilen bir fotoğraf aşkı belgeledi. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini koruyan ikili sosyal medya paylaşımlarıyla iddiaları doğruladı.

kerem bursin hande erçel maldivler

Kerem Bürsin, Maldivler'den tekne turu videosu paylaşırken Erçel, gün batımında çekildiği bu fotoğrafı yayınladı.

hande erçel maldivler

Maldivler'e giden ikili geceliği 10 bin TL olan süitte kalıyor. Bir süre daha Maldivler'de tatil yapacak olan ikili yoğun geçen sezonun stresini atıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 23:25

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE