Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılığı kısa sürdü! Yeniden buluştular

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşlıkları aşka dönüşen Kerem Bursin ve Hande Erçel, özel işleri için kısa süreliğine ayrı düştü. İşler bitince yeniden bir araya gelen ikili Fox TV için çekilen Sen Çal Kapımı dizisinin setinde yeniden buluştu.

Kerem Bursin ve Hande Erçel ayrılığı kısa sürdü! Yeniden buluştular

Geçtiğimiz günlerde bir dergi çekimi için sevgilisi Kerem Bursin'den ayrılmak durumunda kalan Hande Erçel, işleri ve tatili bitince Sen Çal Kapımı dizisinin çekimleri için İstanbul'a döndü.

magazinburada.net'in Bodrum'da çekim yaparken görüntülediği Hande Erçel, soluğu sevgilisi ve iş arkadaşı Kerem Bursin'in yanında aldı. 

Birlikte oldukları kısa zamanları değerlendiren genç aşıklardan Kerem Bursin, Hande Erçel'le birlikte olduğu bir hikayeyi Instagram hesabından paylaştı.

"ÇOK HEYECAN VAR ÇOK!"

Kerem Bursin'in sosyal medya hesabından "Çok heyecan var çok. Yarın bölüm var" paylaşımı ikilinin hayranlarının meraklandırmaya yetti.

Fox Tv ekranlarında yeni sezon bölümleri tüm hızıyla devam eden Sen Çal Kapımı, 40. bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00'da ekrana geliyor.

Dizinin 40. bölüm özeti ise şu şekilde; Serkan’ın geçirdiği hastalık sonrası yolları ayrılan Eda ve Serkan, yıllar sonra yeniden karşılaşır. Birbirlerine duydukları aşk ilk günkü gibi taze olsa da, yıllar bazı şeyleri değiştirmiştir. Aşk kapılarını çalmaya devam ederken Eda’nın Serkan’dan sakladığı büyük bir sır vardır…

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 18:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE