Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

Geçtiğimiz hafta "Sektörde toksik erkekler var, hâlâ çalışıyorlar" açıklamasıyla magazin gündemine gelen Kerem Bürsin, cilt bakımı yaptırmak için geldiği Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. 12 yaşında ailesiyle birlikte yurt dışına yerleşen ve uzun süre Amerika'da yaşayan ünlü oyuncu, bakım konusunda Türk erkekleri ile Amerikalı erkeklerini kıyasladı.

Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

Oyunculuk kariyeri dışında özel hayatıyla da çok konuşulan, son olarak hakkında çıkan aşk haberlerine tepki gösteren Kerem Bürsin, "Beni başka birileriyle yazdılar. Şu anda hayatımda kimse yok, sadece iş var. Çok çalışıyorum. Yakın zamanda sürprizleri patlatacağız. Güzel bir şey olacak ama sürpriz" ifadelerini kullanmıştı.

Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

"TABİİ Kİ HANDE'YLE KONUŞTUM"

İlişkileri sessiz sedasız sona eren Hande Erçel’in yeğeni Mavi’nin yaşadığı sağlık sorunu hakkında da konuşan oyuncu, "Tabii ki arayıp, Hande ile konuştum. Bu konuyla alakalı çok bir şey demek istemiyorum. Çok hassas bir konu ve bu hassasiyeti korumak adına magazinsel bir şey çıksın istemiyorum. Tek diyeceğim bu" demişti.

Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

Öte yandan ayrılık sonrası Hande Erçel'le küs olduğu iddiaları hatırlatılan Bürsin, "Gayet iyiyiz” demekle yetinmişti.

"TOKSİK ERKEKLER VAR, HALA ÇALIŞIYORLAR"

Farah Zeynep Abdullah'ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı "Başrol erkeklerin yanına domates seçer gibi kadın oyuncuları seçiyorlar" çıkışı hakkındaki düşünceleri sorulan Bürsin, ''Farah bence çok doğru söylemiş ama bu sadece bizim sektörümüzde ve ülkemizde yaşadığımız bir sorun değil. Diğer sektörlerde de, diğer ülkelerde de aynı problemlerle karşılaşılıyor. Hoş değil bu durum. Kimseyi eleştirmek istemem ama piyasamızda toksik erkekler var, hala çalışıyorlar. Böyle şeylere önem vermemiz lazım" şeklinde konuşmuştu.

Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

TOKSİK ERKEK NE DEMEK?

Kendisine biçilen role bürünmeye çalışan erkeğin, hem duygularını bastırması hem de ne pahasına olursa olsun üstünlük ve iktidarını kanıtlamaya çalışmasıyla birlikte dönüştüğü, insanlıktan son derece uzak duruma ‘toksik erkeklik’ deniliyor.

CİLT BAKIMI YAPTIRDI

Kerem Bürsin, son olarak cilt bakımı yaptırmak için geldiği Nişantaşı'ndaki bir sağlık merkezinde görüntülendi. Cilt bakımlarını yılda birkaç kez aksatmadan yaptırdığını söyleyen oyuncu, metroseksüellik akımının hâlâ devam ettiğini ve Türk erkeklerinin Amerikalılara göre daha bakımlı olduğunu söyledi.

Kerem Bürsin: Türk erkekleri Amerikalılardan daha bakımlı!

"METROSEKSÜEL AKIMI HALA VAR"

Genelde Türk erkeklerinin bakıma mesafeli olduğu algısının kalmadığını anlatan Kerem Bürsin, "Bence tam tersi. Türk erkekleri olarak Amerikalılara göre daha bakımlıyız. Bence o metroseksüel akımı hâlâ var. Günün sonunda cildimize de bir şekilde bakmamız lazım. Yılda bir kez gidip, ben de cilt bakımlarımı yaptırıyorum" dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nilgün Bardak
Nilgün Bardak - 5 ay Önce

Kerem ne konuşursa doğru konuşuyor

SIRADAKİ HABER