Kerem Bürsin Sete Kaykayla Havalı Giriş Yaptı!

Fox Tv'de yayınlanan "Sen Çal Kapımı" dizisinde Hande Erçel'le başrol oynayan Kerem Bürsin, set arkasında keyifli anlar yaşadı. Bürsin'in sete kaykayla gelmesi sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kerem Bürsin Sete Kaykayla Havalı Giriş Yaptı!

Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel'le başrol oynayan Kerem Bürsin, son dönemde adından sıkça söz ettiriyor. Sette oyuncu arkadaşlarıyla bol bol eğlenen Bürsin, bunları sosyal medya hesabından da paylaşmaya devam ediyor.

Son olarak Bürsin’in elinde telefonu ve kahvesiyle sete kaykayla geldiği anlar sosyal medyada paylaşıldı. O anlar takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Öte yandan Kerem Bürsin, haklarında sürekli aşk dedikoduları ortaya atılan Hande Erçel'in araç içinde çekildiği fotoğrafına yaptığı yorumla gündeme gelmişti. Erçel, ön koltukta oturduğu bir fotoğrafını paylaşırken Kerem Bürsin “bu pozun aynısını bende yapacağım…aynısını!” yorumunu yaptı. Bürsin’in yorumunu gören takipçileri “Kerem, Hande’yi kıskandı” yorumunda bulundu. Bürsin’in yaptığı yorum da 80 bine yakın beğeni topladı.

hande

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE