Kerem Bürsin: Serenay sakallarımı sevdi galiba

Kerem Bürsin reklam sektöründe artık rakip olduğu sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın yeni sakallı imajını beğendiğini açıkladı.

Kerem Bürsin: Serenay sakallarımı sevdi galiba

ADEM DEMİR / magazinburada.net

Kerem Bürsin dünyaca ünlü giyim markası H&M'in yüzü oldu. Yakışıklı oyuncu bu akşam Emirgan'daki Sabancı Müzesi'nde düzenlenen davette basının karşısına çıktı. Gecede uzattığı sakallarıyla dikkat çeken oyuncu "H&M gibi global bir markanın ilk olarak Türkiye'den benimle çalışmalarından dolayı çok onurlandım. Gurur duydum. Heyecanlıyım. Bir dünya markasının yüzü olmak harika bir şey. Gerçekten ülkemizi böyle temsil ediyor olmak çok güzel bir şey. Heyecanlı ve mutluyum. Böyle bir markayla çalışmak benim için çok önemliydi. Yaptıkları işlere bakarsanız moda dünyasında bir numaralar. Aynı zamanda şu anki dünyamız için çok önemli olan sosyal sorumluluklar alan bir marka... Etik değerleri olan bir marka olduğu için bu anlaşma benim için önemliydi. Yakında reklam filmimiz de yayınlanır. Bence çok güzel bir kampanya oldu" dedi.

"SERENAY DA ÇOK HEYECANLANDI"

Mavi Jeans'in yüzü olan sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın da kendisine destek verdiğini anlatan Bürsin "Teklifi duyduğunda o da çok heyecanlandı. Zaten birbirimizi bu konularda çok destekliyoruz" diye konuştu. Bürsin "Sakallarınızı bu proje için mi uzattınız?" sorusuna "Yo, sakallarım benim şu an ki ruh halim. Seviyorum" yanıtını verdi. Muhabirler "Peki Serenay hanım sakallarınıza ne tepki verdi?" deyince ise Bürsin "Amerika'dan döndükten sonra biraz şaşırdı ama sevdi galiba" yorumunu yaptı.

Başrolünü İbrahim Çelikkol ile paylaştığı "Muhteşem İkili" dizisi bittikten sonra Amerika'da tatil yapan, ardından Kanada'ya geçip kızkardeşiyle buluşup yeni doğan yeğeni Theo'yla zaman geçiren oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:"Amerika çok güzel geçti. Sonuçta burası evim. Orada neler yapıyorsam burası için yapıyorum. Şu an daha çok yapım işleri, bakalım güzel sürprizler patlatacak."

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER