Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı?

Geçtiğimiz yıl Nisan’da ilişkilerini bitiren Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya’nın hala iletişim halinde oldukları ortaya çıktı. Eski sevgililer, haftada iki kez görüşüyor.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı?

3.5 yıllık ilişkilerini geçen yıl Nisan ayında sonlandırma kararı alan erem Bürsin ile Serenay Sarıkaya’nın hala iletişim halinde oldukları ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda veterinerde birlikte görüldükleri iddia edilen çiftin barıştıkları ileri sürüldü.

“HAFTADA İKİ GÜN GÖRÜŞÜYORLAR…”

Posta’nın haberine göre eski aşıklar haftada iki kez görüşüyor. Ayrılmadan önce barınaktan iki köpek sahiplenin çiftin, ilişkilerini sonlandırdıktan sonra köpekleri için sık sık görüştükleri ileri sürüldü. Orfeus ve Hectorious haftanın 4 günü Serenay Sarıkaya’da, 3 günü Kerem Bürsin’de kaldığı iddialar arasında.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE